HAKKIMIZDA Şirket Geçmişi

HAKKIMIZDA

ZirveSunucum Information, 2012 Yılından bugün'e kaliteli ve yüksek performanslı sunucu,hosting çözümleri ve güvenlik çözümlerini sunmaktadır.

Şirketiniz için bir websitesi yapmayı ve açmayı düşündüğünüzde veya sunucu satın alıp kendiniz barındırmak istediğinizde hastaneler,devlet kurumları ve büyük şirketler gibi çözüm arayan kuruluşlar, güvenliği en üst derecede istemektedir. Bu nedenle sunucularını kendisi barındırması gerekebilir. ZirveSunucum aynı zamanda DELL Sunucu sağlayıcısıdır. Bilişim alanında dilediğiniz çözümleri kısa süreler içerisinde sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Var olduğumuzdan beri sizlere değer veriyoruz!

Şimdi Bayimiz Olun!

Sizlerde web hosting satışı gerçekleştirmek istermisiniz ? Artık zirvesunucum ile mümkün! Ürünlerden komisyon kazanarak sizde kazanç sağlayabilirsiniz. Bayimiz olmak için şimdi kayıt olun ve bize bayimiz olmak istediğinizi belirtin.

Şimdi Kayıt Ol

Sizler için en iyi olanı sunuyoruz!

En güncel yazılımlar ile en iyi bulut alt yapısını kullanarak daima hizmet verebilir durumdayız ve size en kaliteli hizmeti sunuyoruz!

ZirveSunucum, Bulut alt yapısı ile en hızlı yönetime ve en kaliteli hizmete sahip olacaksınız. Daima erişilebilir ve yükseltilebilir paket seçenekleri ile her zaman hizmetleriniz daima güvende olacak ve kesintisiz hizmeti yaşayacaksınız..

Müşteri panelinizden tek tuş ile bütün hizmetlerinizi yönetebilirsiniz. Profesyonel destek ekibimiz ile sizlere 7/24 destek sağlamaktayız.

Sorularınız mı var ?

Profesyonel destek ekibimiz sizler için bekliyor. Merak ettiğiniz birşey var ise hemen bizi arayın veya mail gönderin. Konu ile ilgili kısa süre içerisinde kesin çözümlere ulaşın...

İletişim'e Geç

E-Bülten

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten'e mail adresinizi paylaşın!