Yükleniyor ...
Banka Hesap Numaralarımızı Görmek İçin Buraya Tıklayınız.

TEAMSPEAK3 (SERVER) BAYI PAKETLERI

Teamspeak3 Bayilik

Sizin için özel oluşturulan. Teamspeak3 Bayi Sunucuları. Piyasanın en uygun paketleri burada! ZirveSunucum'da kredi kartı ile ödeme imkanı, Saniyeler içerisinde online ödeme yapın.

Teamspeak3 Bayi Paketleri | Size Özel Oluşturulan Sunucular

Paketleri ve Fiyatları


TS3 BAYİ
Virtual Dedicated Server
FİYATLARI
BAYI PLATIN
TL 50
BAYI GOLD
TL 70
BAYI PREMIUM çok satan
TL 100
TS3 FİREWALL / FİREWALL HAKKINDA BİLGİ

Bu sunucular tarafınıza özel DEDİCATED - KİŞİSEL Oyun sunucularıdır. Game Firewall sistemi mevcuttur. Kesinlikle %100 Bu paketler ARMA - TEAMSPEAK - MİNECRAFT - COUNTER STRIKE gibi oyunların ve uygulamaların korumasını sağlar. Firewall Koruma Kapasitesi LİMİTSİZ'dir. Hat boyunca koruma sağlamaktadır. Örnek hat kapasitesi 1 TB ise 1TB DDos koruması olarak adlandırılabilir. Satın alma hakkında bilgi için İLETİŞİM bölümünden bizim ile iletişime geçiniz.

1000 MBPS Ağ

Garanti

1Gbit Network / 500 Mbps hat garanti sunucularımızda 500 Mbit upload 500 Mbit download hızına sahipsiniz. Hemen şimdi sunucu kiralama işleminizi gerçekleştirin.

Telefon,Ticket,E-Mail Desteği

7/24 Aktif Personel

Sorunlarınıza kısa sürede kesin çözümler bulan ödüllü teknik ekibimiz sayesinde hiç bir şekilde verisel veya fiziksel problem yaşamıyorsunuz. Önceki çalıştığınız firmalarda telefon ile ulaşamıyormuydunuz? Bir şey yapılması gerekiyordu çok mu uzun sürüyordu? Artık çözüm ortağınız zirvesunucum ile bütün sorunları ortadan kaldırın! Zirve Sunucum'da size özel fırsatları kaçırmayın.