Yükleniyor ...
Banka Hesap Numaralarımızı Görmek İçin Buraya Tıklayınız.

YÜKSEK PERFORMANS RAKİPSİZ FİYATLAR

SİLKROAD SUNUCU

Bütün buglar fix edildi zirvesunucum'a özel guard Zirve Guard Sistemi ile korunuyorsunuz! Kurulum ücreti yok! Avantaj sende ! Kaliteli ve Uygun fiyatlarla hizmet sağlayan (Sunucu) dünyanız zirvesunucum'a hoşgeldiniz. Silkroad dünyasının birleştirici forumu MaxiGame'de indirimli sabit konu alma adresiniz. ZirveSunucum'dan Kiraladığınız (Silkroad Sunucu)larda indirimli maxigame forumdan konu imkanı verilmektedir. Silkroad'da bir yenilik, en kaliteli sunucular. En iyi hizmet! Gün içerisinde aktif olan sunucular! Piyasanın en uygun paketleri burada! ZirveSunucum'da Master ve Visa'nın desteklediği bütün kartlar ile 3D Secure olarak kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Eğer kartınız yoksa Banka transferi & havalesi yapabilirsiniz.

Silkroad Editsiz Sunucu &

fiyatları

Başlangıç Server
TL 180
Gümüş Server Popüler
TL 260
Altın Server
TL 360
PRE Server
TL 420
SRO X Server
TL 560
SRO XG Server
TL 800
SRO XP Server
TL 1200
SRO MG Server
TL 1400
Silkroad Editli Sunucu &

fiyatları

SRO - Edit B1
TL 300
SRO - Edit B2 Popüler
TL 460
SRO - Edit B3
TL 700
SRO - Edit B4
TL 1000
SRO - Edit B5
TL 1300
SRO - Edit B6
TL 1700
SRO - Edit B7
TL 2300
SRO - Edit B8
TL 3000
SILKROAD SUNUCU
(Silkroad) Sunucu Kurma veya Kiralama Nasıl Yapılır?

Nasıl kiralayabilirim?

Kurulum ücreti yok! Dert Yok! Tasa Yok! En güncel silkroad sunucu paketleri yukarıdaki gibidir, zirvesunucum'ile çalışmanız size büyük avantaj getirecektir. Piyasadaki en kaliteli server hizmetini satın almak istermisiniz? Şimdi Silkroad sunucu kiralamak için paketlerimizden size uygun olanı seçin. Paketlerin altındaki satın al butonuna basın. Eğer hiç bir bilginiz yok ise ekibimiz size yardımcı olacaktır. Hemen arayın

1 GBPS NETWORK

Garanti

1Gbit Network / 500 Mbps hat garanti sunucularımızda 500Mbit Bandwith Garantiliyoruz. Hemen şimdi sunucu kiralama işleminizi gerçekleştirin.

silkroad sunucu
silkroad sunucu
Telefon,Ticket,E-Mail Desteği

7/24 Aktif Personel

Sorunlarınıza kısa sürede kesin çözümler bulan ödüllü teknik ekibimiz sayesinde hiç bir şekilde verisel veya fiziksel problem yaşamıyorsunuz. Önceki çalıştığınız firmalarda telefon ile ulaşamıyormuydunuz? Bir şey yapılması gerekiyordu çok mu uzun sürüyordu? Artık çözüm ortağınız zirvesunucum ile bütün sorunları ortadan kaldırın! Zirve Sunucum'da size özel fırsatları kaçırmayın.

SİLKROAD SUNUCULARIN AVANTAJLARI VE SİSTEMİ / SUNUCULAR HAKKINDA BILGI EDININ

ZİRVESUNUCUM'U TERCİH EDERSEM AVANTAJIM NE OLACAK?

SİLKROAD Sunucular tamamen yüksek performanslı ve müşteri odaklı fiyatlandırılmıştır ve müşteri memnuniyeti bizim için öncelikli sıradadır. Zirvesunucumda bir çok avantaj sizleri bekliyor, Kurulum başlangıcında 7/24 ücretsiz destek sağlıyoruz. Teknik destek ücretlendirmesi yapılmamaktadır. (Silkroad Sunucu)'zirvesunucum'dan alınır! (MaxiGame) Destekli sunucular ve maxigame forumda indirimli sabit konu imkanları zirvesunucum'da sizleri bekliyor. Silkroad serveriniz için en uygun fiyatlar en kaliteli hizmet ve profesyonel silkroad editörlerimiz sizler için en iyisini yapıyor.

SILKROAD SUNUCU