ZirveSunucum'a Hoşgeldiniz! | Telekomünikasyon, Yazılım, Sunucu, Hosting, Domain ve birçok alanda gerçek hizmet için tercihiniz.

Dağıtılmış hizmet reddi saldırılarına karşı koruma sağlayan benzersiz bir sistem Anti-DDoS Teknolojisi

Thumbnail

Güvenlik Duvarı Öncesi / Pre-FirewallÖn güvenlik duvarı VAC sistemimizin ilk bileşenidir. ZirveSunucum tarafından tamamen yönetilir ve veri paketlerini Güvenlik Duvarı Ağına yönlendiren filtreleri tanımlayan kurallar uygular (aşağıya bakın). Bu kurallar tüm ZirveSunucum çözümleri için geçerlidir. Bir DDoS saldırısı başlatıldığında, ön güvenlik duvarı filtrelemenin bir bölümünü yönetir ve geri kalanını özelleştirilebilir kurallara sahip Güvenlik Duvarı Ağına gönderir. Ön güvenlik duvarımız, 28,8 Tbit / s iletişim kapasitesine ulaşabilen Arista 7508R'ye dayanmaktadır. VRF ile izolasyon daha sonra trafiği sistemimizin ardışık aşamalarına yönlendirir.

Thumbnail

Güvenlik Duvarı Ağı / The Firewall NetworkBu, VAC'nin ikinci bileşenidir. Güvenlik Duvarı Ağı, genel ağdan gelen saldırılara maruz kalmayı sınırlayan bir çözümdür. DDoS saldırısı başlar başlamaz otomatik olarak etkinleşir. Paketleri daha iyi filtreleyecek ve sunucunuzun etkinliğine uyacak şekilde uyarlanabilecek en fazla 20 kural oluşturarak bunu yapılandırabilirsiniz. Her kural, hizmetiniz için korumayı optimize etmek üzere kullanabileceğiniz özel bir yetkilendirmedir. Bu güvenlik duvarı bir DDoS saldırısı başladığında otomatik olarak etkinleşir ve saldırı bitene kadar devre dışı bırakamazsınız. Bu nedenle güvenlik duvarı kurallarınızı güncel tutmanız önemlidir, bu kuralları kullanacağınız hizmete göre ZirveSunucum'a yaptırmanız daha sağlıklı bir alt yapı sahibi olmanıza olanak sağlar.

Thumbnail

Kalkan ve Zırh / Shield and ArmorBKalkan, bir saldırı bir amplifikasyon tekniği (DNS amp, NTP amp) kullanıyorsa müdahale eder. Zırh, VAC'ımızdaki en gelişmiş filtredir ve en güçlü saldırıları azaltır. Zırh, VAC'ımızdaki en gelişmiş filtredir ve en güçlü saldırıları azaltmaya müdahale eder.

Hizmetlerinizi etkilemeden DDoS saldırılarını engellemek için kullanabileceğiniz teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin!

Hafifletme

Yasal trafiğin geçmesine izin verirken, sisteminizi DDoS saldırılarına karşı korumak için önlemler alındı.

Anti-DDoS Oyun

Oyun sunucularına özel olan ve belirli oyun ve iletişim protokolleri için özel olarak tasarlanmış kalıcı olarak aktif L7 azaltma, ddos koruması.

Firewall Network

Trafiği filtrelemek için özel kurallar uygulamak amacıyla kullanabileceğiniz ve size daha fazla korunma sağlayan bir yazılım, örneğin IP,PORT,TCP,UDP,SYN kontrolleri gerçekleştirilebilir.

VAC

Tüm hizmetlerimiz için ZirveSunucum tarafından bir DDoS saldırısı sırasında trafiği vakumlamak ve azaltmak için tasarlanmış ve dağıtılmış bir altyapı.

E-Bülten

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten'e mail adresinizi paylaşın!