ZirveSunucum'a Hoşgeldiniz! | Telekomünikasyon, Yazılım, Sunucu, Hosting, Domain ve birçok alanda gerçek hizmet için tercihiniz.

DDoS saldırılarını engellemek için ZirveSunucum tarafından adım adım DDoS saldırısını yönetme


Adım 1 : Sunucu çalışıyor

Anti DDOS Steps Hizmetlere internet üzerinden erişilebilir. Trafik ağımızın omurgasından geçer, veri merkezlerimize gelir ve daha sonra internet tarafından yanıtlar gönderen sunucu tarafından işlenir.Adım 2 : DDoS saldırısı başlar

Anti DDOS Steps Saldırı bir veya daha fazla web sitesinden başlatılır ve omurgamıza gelir. Çok yüksek bant genişliği kapasitemiz sayesinde hiçbir bağlantı doymaz. Saldırı daha sonra işlemeye başlayan sunucuya ulaşır. Aynı zamanda, trafik analizi bir DDoS saldırısının başladığını ve hafifletmenin tetiklendiğini algılar.Adım 3 : VAC saldırıyı hafifletir

Anti DDOS Steps VAC saldırıyı hafifletir Azaltma birkaç saniye içinde başlar. Sunucunun gelen trafiği VAC çözümümüz tarafından temizlenir. VAC’ın donanımı toplam 4 Tbit / s kapasiteye sahiptir. Daha sonra saldırı, hangi tekniği kullansın, hacmi veya süresi üzerinde herhangi bir sınırlama olmaksızın bloke edilir. Meşru trafik engellenmez ve sunucuya ulaşır. Bu işleme otomatik azaltma da denir ve tamamen ZirveSunucum tarafından yönetilir.Adım 4 : DDoS saldırısı sona erdi

Anti DDOS Steps Bir DDoS saldırısının başlatılması pahalıdır, özellikle de etkisiz olduğu ortaya çıkarsa. Belli bir süre sonra sona erecek. DDoS karşıtı çözümümüz saldırı bittiğinde otomatik olarak devre dışı bırakılır ve hemen ardından yeni bir saldırıyı hafifletmeye hazır kalır.


Hizmetlerinizi etkilemeden DDoS saldırılarını engellemek için kullanabileceğiniz teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin!

Hafifletme

Yasal trafiğin geçmesine izin verirken, sisteminizi DDoS saldırılarına karşı korumak için önlemler alındı.

Anti-DDoS Oyun

Oyun sunucularına özel olan ve belirli oyun ve iletişim protokolleri için özel olarak tasarlanmış kalıcı olarak aktif L7 azaltma, ddos koruması.

Firewall Network

Trafiği filtrelemek için özel kurallar uygulamak amacıyla kullanabileceğiniz ve size daha fazla korunma sağlayan bir yazılım, örneğin IP,PORT,TCP,UDP,SYN kontrolleri gerçekleştirilebilir.

VAC

Tüm hizmetlerimiz için ZirveSunucum tarafından bir DDoS saldırısı sırasında trafiği vakumlamak ve azaltmak için tasarlanmış ve dağıtılmış bir altyapı.

E-Bülten

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten'e mail adresinizi paylaşın!