ZirveSunucum'a Hoşgeldiniz! | Telekomünikasyon, Yazılım, Sunucu, Hosting, Domain ve birçok alanda gerçek hizmet için tercihiniz.

Çevrimiçi oyunlar ve e-sporlar için tasarlanmış koruma Anti-DDoS Oyun

Eşsiz bir sektör için uzman koruması


Çevrimiçi oyun ve e-spor sektörü DDoS saldırılarının ana hedeflerinden biridir. Sonuç olarak, barındırma platformlarının bu sık ve büyük tehditlere karşı kalıcı olarak korunması esastır. DDoS saldırıları, video oyunları ve ses sunucuları tarafından yaygın olarak kullanılan bir protokol olan UDP için bağlı olmayan moddan yararlanır. Bu nedenle, bu sektör için özel olarak tasarlanmış bir tür DDoS karşıtı koruma geliştirdik.Kurulu oyunun türüne bağlı olarak özelleştirilmiş DDoS karşıtı koruma


DDoS saldırılarına karşı en iyi korumayı sunmak için ZirveSunucum mühendisleri, en popüler çevrimiçi oyunların nasıl çalıştığını (Counter-Strike, Team Fortress, Minecraft, vb.) Ve TeamSpeak ve Mumble gibi iletişim modüllerini analiz etti. Hem laboratuvar testleri hem de gerçek kullanıcı testleri yoluyla, farklı uygulamaların güvenlik açıklarını ve farklı saldırı stratejilerini incelediler ve tanımladılar.Bu retro-mühendislik çalışmasıyla, her oyun türü için uyarlanmış çözümler sunabildik. “Profiller” geliştirdik, yani kullanıcının UDP bağlantı noktaları üzerinden hem gelen hem de giden trafiği olabildiğince doğru bir şekilde filtrelemek için tek tıklamayla dağıtabileceği kurallar dizisi geliştirdik.

İki yönlü etki azaltma: gelen ve giden trafik için bir filtre


Tanımladığımız her saldırı türü için, sunuculara mümkün olduğunca yakın bir şekilde dağıtılan ve doğrudan Tilera donanımına entegre edilen özel bir çözüm geliştirdik. En önemli yeniliklerimizden biri, gelen ve giden trafiği yasal talepleri daha da doğru bir şekilde tanımlamak için analiz eden bir filtredir. Ayrıca gerçek müşterileri bir sunucuya yapılan zararlı saldırılardan ayırt edebilir. Anti-DDoS, TCP / IP ve UDP paketlerini önbelleğe alma ve filtreleme rolünü oynar.

Thumbnail

Oyun ve uygulamalar için ekstra olarak sunduğumuz Anti-DDoS sistemine uyumlu olan oyun ve uygulamaların listesi


Arma III, Half-Life, Team Fortress Classic, Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Source, Half-Life Deathmatch Classic, Half-Life 2, Half-Life 2: Deathmatch, Day of Defeat, Day of Defeat: Source, Left 4 Dead, Left 4 Dead 2, Team Fortress 2, Counter-Strike: Global Offensive, Garry's Mod, Grand Theft Auto San Andreas Multiplayer SA: MP, Multi Theft Auto San Andreas MTA: SA, TrackMania (+ TCP protocol), TrackMania 2 (+ TCP protocol), ShootMania Storm (+ TCP protocol), Minecraft Pocket Edition, Minecraft, ARK: Survival Evolved, RUST, TeamSpeak, Mumble.

Hizmetlerinizi etkilemeden DDoS saldırılarını engellemek için kullanabileceğiniz teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin!

Hafifletme

Yasal trafiğin geçmesine izin verirken, sisteminizi DDoS saldırılarına karşı korumak için önlemler alındı.

Anti-DDoS Oyun

Oyun sunucularına özel olan ve belirli oyun ve iletişim protokolleri için özel olarak tasarlanmış kalıcı olarak aktif L7 azaltma, ddos koruması.

Firewall Network

Trafiği filtrelemek için özel kurallar uygulamak amacıyla kullanabileceğiniz ve size daha fazla korunma sağlayan bir yazılım, örneğin IP,PORT,TCP,UDP,SYN kontrolleri gerçekleştirilebilir.

VAC

Tüm hizmetlerimiz için ZirveSunucum tarafından bir DDoS saldırısı sırasında trafiği vakumlamak ve azaltmak için tasarlanmış ve dağıtılmış bir altyapı.

E-Bülten

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten'e mail adresinizi paylaşın!