ZirveSunucum'a Hoşgeldiniz! | Telekomünikasyon, Yazılım, Sunucu, Hosting, Domain ve birçok alanda gerçek hizmet için tercihiniz.

Hafifletme, Etki Azaltma


Hafifletme, ya da bir diğer adıyla Etki Azaltma, ZirveSunucum tarafından, DDoS saldırılarının bir altyapı veya hizmet üzerindeki olumsuz etkilerini sınırlamak ve azaltmak için uygulanan yöntem ve teknikleri ifade eder. Bunu yapmak için, üç görevi yerine getiren benzersiz bir teknik kombinasyonuna dayanan VAC teknolojisini sunuyoruz.


Analiz / İncelemeYönlendiriciler tarafından gönderilen net akışın gerçek zamanlı analizi kullanılarak, bunlardan geçen trafiğin 1/2000'ini analiz eden bir saldırı algılanır. VAC raporları analiz eder ve bunları DDoS saldırılarının özellikleriyle karşılaştırır. Bir benzerlik algılanırsa, hafifletme otomatik olarak tetiklenir. Özelliklerin analizi, saniyede paketlerle veya baytlar halinde, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç protokol üzerinden ölçülür:

  • DNS
  • ICMP
  • IP fragmentation, Null and Private
  • TCP Null, RST, SYN, ACK
  • UDP


Vakumlama

Vakumlama, ZirveSunucum anti-DDoS çözümünü öne çıkaran ana özelliklerden biridir. Bir DDoS saldırısını kanalize etmek, yükü taşımak için yüksek bir kapasite gerektirir. 15 Tbit / s ağı ile ZirveSunucum altyapıları DDoS saldırıları sırasında çok yüksek miktarda trafik emebilir. ZirveSunucum VAC'ın bir diğer spesifik özelliği, üç kıtada 10 veri merkezinde kopyalanmasıdır. VAC tüm bu veri merkezlerinde aynı anda etkinleştirilir, böylece tüm bölgeler güçlerini birleştirebilir ve trafiği emebilir. Kombine kapasitesi 4 Tbit / s'den fazla.Hafifletme / Etki Azaltma

Azaltma, DDoS saldırısı tarafından hedeflenen bir sunucu veya hizmet üzerindeki olumsuz etkileri azaltmak için uygulanan yöntem ve teknikleri ifade eder. Azaltma trafiği filtrelemekten oluşur, böylece sunucuya yalnızca yasal trafik ulaşır. ZirveSunucum tarafından tasarlanan bir teknoloji olan VAC, her birinin kendi özel amacı olan çeşitli filtreleme görevlerini yerine getirir. VAC trafiği analiz etmek için yönlendirir ve yalnızca meşru trafiğin sunucuya ulaşmasına izin verir.

Hizmetlerinizi etkilemeden DDoS saldırılarını engellemek için kullanabileceğiniz teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin!

Hafifletme

Yasal trafiğin geçmesine izin verirken, sisteminizi DDoS saldırılarına karşı korumak için önlemler alındı.

Anti-DDoS Oyun

Oyun sunucularına özel olan ve belirli oyun ve iletişim protokolleri için özel olarak tasarlanmış kalıcı olarak aktif L7 azaltma, ddos koruması.

Firewall Network

Trafiği filtrelemek için özel kurallar uygulamak amacıyla kullanabileceğiniz ve size daha fazla korunma sağlayan bir yazılım, örneğin IP,PORT,TCP,UDP,SYN kontrolleri gerçekleştirilebilir.

VAC

Tüm hizmetlerimiz için ZirveSunucum tarafından bir DDoS saldırısı sırasında trafiği vakumlamak ve azaltmak için tasarlanmış ve dağıtılmış bir altyapı.

E-Bülten

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten'e mail adresinizi paylaşın!