ZirveSunucum'a Hoşgeldiniz! | Telekomünikasyon, Yazılım, Sunucu, Hosting, Domain ve birçok alanda gerçek hizmet için tercihiniz.

Hizmetinizin her zaman kullanılabilir olduğundan emin olun. DDoS karşıtı koruma nedir?


İnternette var olan veri hacmi katlanarak büyüdükçe, dağıtılmış hizmet reddi (DDoS) saldırıları giderek yaygınlaşmaktadır.

Anti DDOS Steps


DDoS saldırısı, bir sunucu, hizmet veya altyapıyı kullanılamaz hale getirmeyi amaçlar. Bir saldırı farklı biçimlerde olabilir. Sunucunun bant genişliğini erişilemez hale getirmek için doyurabilir veya makinenin sistem kaynaklarını bunaltabilir ve yasal trafiğe yanıt vermesini engelleyebilir.

Anti DDOS Steps

DDoS saldırısı sırasında, istekler aynı anda internetteki birden çok noktadan yüksek sayıda gönderilir. Bu çapraz ateşin yoğunluğu hizmeti dengesiz ve bazen de kullanılamaz hale getirdi.

ZirveSunucum, bu dağıtılmış hizmet reddi saldırılarına karşı mücadele etmek için DDoS karşıtı çözümü tam olarak oluşturdu. Tüm hizmetlerimizle, üç teknolojiyi aşağıdakileri birleştiren benzersiz bir sisteme dayanan bir azaltma çözümü sunuyoruz:

Veri paketlerini gerçek zamanlı olarak izletin ve hızlı bir şekilde analiz ettirin.

Sunucunuzun gelen trafiğini aktarın.

Meşru olmayan talepleri diğerlerinden ayırın ve sadece meşru trafiğin geçmesine izin verin.

Anti DDOS Steps

DDoS saldırısının ilerlemesi

1

İlk etapta sunucunuz çalışıyordur, paketleri normal olarak gönderir ve alır, dolayısıyla bir problem yoktur.

2

DDoS saldırısı farklı şekillerde başlar, bant genişliğini aşırı yükleyebilir, ya da sistem kaynaklarını bunaltır.

3

Ağ aşırı yüklenir ve sunucu gelen veri kütlesi arasında meşru paketleri işleyemez, dolayısıyla erişimler kesilir.

Hizmetlerinizi etkilemeden DDoS saldırılarını engellemek için kullanabileceğiniz teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin!

Hafifletme

Yasal trafiğin geçmesine izin verirken, sisteminizi DDoS saldırılarına karşı korumak için önlemler alındı.

Anti-DDoS Oyun

Oyun sunucularına özel olan ve belirli oyun ve iletişim protokolleri için özel olarak tasarlanmış kalıcı olarak aktif L7 azaltma, ddos koruması.

Firewall Network

Trafiği filtrelemek için özel kurallar uygulamak amacıyla kullanabileceğiniz ve size daha fazla korunma sağlayan bir yazılım, örneğin IP,PORT,TCP,UDP,SYN kontrolleri gerçekleştirilebilir.

VAC

Tüm hizmetlerimiz için ZirveSunucum tarafından bir DDoS saldırısı sırasında trafiği vakumlamak ve azaltmak için tasarlanmış ve dağıtılmış bir altyapı.

E-Bülten

Yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten'e mail adresinizi paylaşın!