Yükleniyor ...
Banka Hesap Numaralarımızı Görmek İçin Buraya Tıklayınız.
hakkımızda &

biz kimiz?

BAŞLANGIÇ TURU

ZirveSunucum İnternet Hizmetleri Ve Bilişim Teknolojileri ; Başlangıç nasıl mı oldu?

2012 Yılında hosting hizmeti sektörüne giriş yaparak projesini çizmeye başlayan firmamız. 2017 Yılında çok daha iyi bir yere geldi ve hizmetde oldukca kaliteli bir firma. Amacımız her geçen gün, sizlere daha iyi, kaliteli, sağlam ve büyük çaplı ağ çözümlerini, internet hizmetlerini en uygun fiyatlara sağlamak. Piyasada En uygun Hosting Firması Olarak 2017 Yılında'da sizlere en uygun, hosting,sunucu hizmetlerini sağlıyoruz.. Bizi Tercih Etiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.


Kurumsal Bilgiler

  ZirveSunucum® // Suvart® // Kurumsal Bilgiler

 • Şirket Ünvanı: SUVART BILISIM VE ILETISIM TEKNOLOJILERI TIC. LTD. STI.
 • Vergi Numarası: 7840324236
 • Vergi Dairesi: Bursa / Nilüfer

Artık kolayca alışveriş yapabilirsiniz

 • Web Sitesi Barındırma , Oyun Sunucu Hizmetleri ,
  Sunucu Hizmetleri , Kurumsal Çözümler, Web Tasarım
  Mobil Yazılım Hizmeti , Tablet Yazılım Hizmeti
  Kurumsal Kimlik Çözümleri

En uygun fiyatlarla bu hizmetleri satın alabilirsiniz. Size yıllardır bu kadar iyi destek sağlayan ve şirketinizin yükselmesini sağlayan çalışma ekibimiz aşağıdaki bilgileri mevcuttur.

ZirveSunucum® - Ailesi

çalışma ekibimiz

Ahmet BAŞARAN

Yönetim Kurulu Başkanı

ZirveSunucum®, Yönetim Kurulu Başkanı

ZirveSunucum®, Yönetim kurulu başkanlığına kurulduğu günden itibaren devam etmektedir, Ahmet BAŞARAN 12.07.2012 şirketi kurmuştur ve aynı zamanda yöneticisidir.

MEHMET BAŞARAN

Şirket Yöneticisi

ZirveSunucum®, Şirket Yöneticisi

ZirveSunucum®'da büyük başarılara imza atmış Mehmet BAŞARAN şirketimizin yöneticisidir. Bütün projelerde imzası vardır. Şirketin daha iyiye gitmesini ona borçluyuz.

Ahmet GÜVEN

CEO

Suvart®, LTD ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı

Bir çok hizmetin en uygun fiyatlarla satılmasına destek olan ve şirketimizin Zirve'ye ulaşmasında birçok adım atmış ve aynı zamanda kurumsal yazılım şirketi Suvart®'ın yönetim kurulu başkanı, kurucusu ve yöneticisidir..

Murat BAŞARAN

Profesyonel Destek Ekibi

ZirveSunucum®, Ödüllü Destek Uzmanı

Ticket ve destek üzerinden gönderdiğiniz talepleri kontrol eden ve size en kısa sürede kesin çözümler sunan Murat bey ile sorunlar daha hızlı ve daha çabuk çözülüyor. Takıldığınız biryermi var ? Ödüllü ekibimizden destek istemeyi unutmayınız.

Ata BAŞARAN

Sosyal Medya Uzmanı

ZirveSunucum®, Sosyal Medya Uzmanı

Facebook sayfalarımız üzerinde bildirimleriniz ve aldığınız destek Ata bey tarafından verilmektedir. Sizi en kısa sürede yönetime ulaştıran ve kaliteli hizmeti almanıza yardımcı olan Ata bey aynı zamanda facebook uzmanıdır.

Melih KAYA

Silkroad Online Yönetim Ekibi

ZirveSunucum® Silkroad Online

Şirketimizin silkroad online alanında hizmet vermektedir. Aynı zamanda günümüzdeki en iyi silkroad editörüdür. Mevcut silkroad sunucularının alt yapısı Melih bey tarafından hazırlanmaktadır.